Zlatibor, 16.6.2017 – Danas i sutra, 16. i 17. juna na sportskim terenima širom Zlatibora biće održana jubilarna X Policijada Sindikata srpske policije.

U prilogu su spiskovi učesnika u pojedinačnim sportovima i prijavljenih ekipa, kao i informacije o vremenu i mestu održavanja takmičenja, podaci i kontakt telefoni rukovodilaca takmičenja po sportskim disciplinama, kao i propozicije za svaki od sportova.

MALI FUDBAL
Sistem takmičenja: 23 ekipe: 7 grupa po 3 ekipe, proplasirana ekipa iz grupe nastupa u 1/4 finalu, kao i pobednik duela između dve preostale ekipe.
Rukovodioci takmičenja: Viktor Ratković 064/8716878, Boban Đorđić 064/8005733 i Slaviša Dejanović 064/8005689.
Vreme i mesto odigravanja: petak 16-20h i subota od 9h na terenu studentskog odmarališta “Ratko Mitrović”.

BASKET
Sistem takmičenja: muškarci – 17 ekipa: 3 grupe po 4 ekipe i 1 grupa sa 5 ekipa, dve prvoplasirane idu u 1/4 finale; žene – 5 ekipa po sistemu svako sa svakim.
Vreme trajanja utakmice: 10 minuta ili do 16 poena.
Vreme i mesto održavanja: petak 16-20h i subota od 10h na terenima ispred odmarališta “Sunčani breg”.
Rukovodioci takmičenja: Nikola Petrović 064/8716632 i Darko Ocokoljić 064/8716747.

ODBOJKA
Sistem takmičenja: 8 ekipa: po kup sistemu.
Vreme trajanja utakmice: na dva dobijena seta do 25 poena na dva razlike.
Vreme i mesto odigravanja: subota od 10h, teren ispod studentskog odmarališta “Ratko Mitrović”.
Rukovodilac takmičenja: Duško Ristanović 060/6029000.

NADVLAČENJE KONOPCA
Sistem takmičenja: 8 ekipa: po kup sistemu.
Vreme i mesto odigravanja: petak u 17.00h 1/4 finale i u subota od 14.00h 1/2 finale, finale i za 3. mesto, teren ispod studentskog odmarališta “Ratko Mitrović”.
Rukovodilac takmičenja: Goran Ristanović 064/2046636.

PECANJE
Vreme i mesto održavanja: organizovan polazak autobusom ispred odmarališta “Sunčani breg” na jezero Vrtuci u subotu u 5h.
Broj učesnika: 24.
Rukovodilac takmičenja: Stanko Josipović 064/9309321.

TENIS
Sistem takmičenja: kup sistem (19 takmičara u muškoj i 9 u ženskoj konkurenciji).
Mesto i vreme odigravanja: teniski tereni “Gajevi”, subota od 9h.
Rukovodilac takmičenja: Viktor Ratković 064/8716878.

STONI TENIS
Sistem takmičenja: 33 takmičara u muškoj konkurenciji po kup sistemu i 6 u ženskoj sa dve grupe od po tri takmičarke, nakon čega dve prvoplasirane igraju 1/2 finale.
Vreme i mesto održavanja: petak od 16-20h i subota od 9 časova (u ženskoj konkurenciji samo u subotu od 9 časova.
Rukovodilac takmičenja: Goran Mitić 064/8005400.

TRČANJE
Propozicije: 1.000m za žene (9 takmičarki) i 2.000m za muškarce (14 takmičara).
Vreme i mesto održavanja: u petak u 18h okupljanje na platou ispred odmarališta “Sunčani breg” radi organizovanog odlaska do staze.
Rukovodilac takmičenja: Darko Ocokoljić 064/8716747.

STRELJAŠTVO
Disciplina: vazdušna puška (32 takmičara u muškoj i 6 takmičarki u ženskoj konkurenciji).
Vreme i mesto održavanja: u petak u 16.30h okupljanje na platou ispred odmarališta “Sunčani breg” radi organizovanog autobuskog prevoza do streljane u Sevojnu.
Rukovodilac takmičenja: Miroslav Luković 064/5100910.

ŠAH
Vreme i mesto održavanja: subota od 10h u studentskom odmaralištu “Ratko Mitrović” (11 takmičara).
Rukovodilac takmičenja: Zoran Šestović 064/7066101.

PIKADO
Vreme i mesto održavanja: petak u 16h na terenima ispred odmarališta “Sunčani breg”, nakon čega će 16 najboljih takmičenje nastaviti u subotu od 9h (96 takmičara i 25 takmičarki).
Rukovodilac takmičenja: Ana Pantić 064/8005757.

Žreb za sva takmičenja biće održan u petak ujutru, nakon čega će biti objavljene žrebne liste.

Ugodan provod, lepo druženje i puno sreće i uspeha!

Služba za informisanje SSP-a

Policijada – bilten 2017
Prijavljene ekipe i info

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.