Новосадски маратон 2014
На „21. новосадском полу маратону“ који је одржан 30. марта 2014. године учествовало је и седам наших чланова, који су достојно презентовали Синдикат српске полиције.
Свакако треба истаћи да је Марко Ранковић, полицајац из Лазаревца, заузео високо 24. место у генералном пласману (од 402 такмичара), док је у категорији „Војска и полиција“ заузео одлично 3. место. Поносно истичемо и да је био најбоље пласирани припадник МУП, а трку је завршио у времену од 1:24:30,00.






Синдикат српске полиције – СГ Ужице традиционално, и ове године организује осамнаести по реду меморијални турнир у малом фудбалу „Жељко Симић“ који ће се одржати 26.04.2013.године са почетком у 9,00 часова, у Хали спортова „Велики парк“ у Ужицу.